Home / 021 SBD 2022

021 SBD 2022

Moduł szeregowy we włoskim stylu.

Dostaliśmy od klientki wolną rękę przy tym temacie. Był nim projekt wnętrz czterokondygnacyjnego modułu szeregowego.
Uszanowaliśmy plan wygodnej emerytury. Zaprojektowaliśmy stylowe, komfortowe i eleganckie wnętrza. Materiały wykończeniowe to zestaw ponadstandardowych rozwiązań. Parkiet w jodełkę, płytki wielkoformatowe czy gipsowa sztukateria, uzupełnione polskimi i włoskimi meblami tworzą harmonijną, klasyczną kompozycję. Zaprzyjaźniona krawcowa uszyła komplet prostych, eleganckich firan i zasłon.
Udało nam się przemycić klika współczesnych detali. Trójfazowe systemy oświetleniowe, szyby z matującą folią LCD czy frezowana krata-balustrada na schodach to tylko niektóre z nich. Dla ułatwienia obsługi lamp wykonaliśmy serię customowych włączników z wygrawerowanym opisem funkcjonalności. Dywanowe schody na poddasze wsparliśmy z jednej strony na ściance całoszklanej, wymagało to niezwykłej precyzji od wykonawców.
Z ciekawych rozwiązań należy wspomnieć systemową garderobę wydzieloną z sypialni ścianą. Ściana wykonana została z dymionego szkła z bezkolizyjnymi przesuwanymi drzwiami.
Na poddaszu zmieściło się biuro i część rekreacyjna. Łazienka z prysznicem wyposażonym w masaże wodne to uzupełnienie strefy poddasza. Zrealizowany projekt wnętrz wymagał od nas ogromnego nakładu pracy. Pozwoliło nam to uniknąć jakichkolwiek błędów projektowych, skrócić czas realizacji i uzyskać spore oszczędności użytych materiałów.